RUDAWSKA WYRYPAI Górski Ekstremalny Maraton na Orientację - RUDAWSKA WYRYPA 2012 - 4-6.05.2012 - trasy piesze 50km i 100km - trasa rowerowa 200km - ZAPRASZAMY
 aktualności     o imprezie     organizator     regulamin     kontakt     forum

regulamin
zgłoszenia
lista startowa
komunikaty
dojazd
wyniki
galeria
linki

organizator
zabezpieczenie ratownicze
impreza zaliczana jest do klasyfikacji


sponsorzyLINKI

Szkoła Górska "WYRYPA". Organizator Rudawskiej Wyrypy. Szkoła zajmuje się m.in. organizacją imprez  i szkoleniem z zakresu narciarstwa, skitouringu oraz alpinizmu.
  Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Jeleniej Górze. Współorganizator Rudawskiej Wyrypy.
  Strona Pucharu Polski w Pieszych Maratonach na Orientację.
  Strona Pucharu Polski w Maratonach Rowerowych na Orientację.
  Wydawnictwo Turystyczne PLAN w Jeleniej Górze. Twórca i wydawca wielu planów miejscowości oraz map turystycznych  obejmujących swym zakresem obszary w wielu miejscach w Polsce i za granicą.
Sponsor Rudawskiej Wyrypy 2012. 
  Grupa Ratownictwa Specjalistycznego w Jeleniej Górze. Jednostka prowadzi szkolenia z zakresu pierwszej pomocy i ratownictwa. Jest twórcą największych w Polsce cyklicznych manewrów szkoleniowych z zakresu ratownictwa medycznego. Realizuje również zabezpieczenia imprez masowych, sportowych, turystycznych.
  Izerska Wielka Wyrypa. Impreza zaliczana do Pucharu Polski w Pieszych Maratonach na Orientację oraz do Pucharu Polski w Maratonach Rowerowych na Orientację. W roku 2012 organizator Mistrzostw Polski w Pieszych Maratonach na Orientację na dystansie 50km.