RUDAWSKA WYRYPA



I Górski Ekstremalny Maraton na Orientację - RUDAWSKA WYRYPA 2012 - 4-6.05.2012 - trasy piesze 50km i 100km - trasa rowerowa 200km - ZAPRASZAMY
 aktualności     o imprezie     organizator     regulamin     kontakt     forum

regulamin
zgłoszenia
lista startowa
komunikaty
dojazd
wyniki
galeria
linki

organizator








zabezpieczenie ratownicze




impreza zaliczana jest do klasyfikacji






sponsorzy







LISTA STARTOWA
Do pobrania listy startowe z numerami startowymi pogrupowane trasami
TP50          TP100          TR200

liczba osób zgłoszonych na trasę TP50 117
liczba osób zgłoszonych na trasę TP100 26
liczba osób zgłoszonych na trasę TR200 32
l.p. nazwisko imię miejscowość team kat. trasa wpłata
1 Sala Mieczysław Jelenia Góra - MW TP100 tak
2 Rożko Sebastian Gryfino - M TP50 tak
3 Paszkowski Wojciech Białystok - M TR200 nie
4 Liszka Grzegorz Tychy PTU Wheeler BikeTires.pl M TR200 tak
5 Kowalski Tomasz Bydgoszcz KTG TRAWERS M TP50 tak
6 Jaskuła Arkadiusz Wolimierz mod-x.org M TR200 tak
7 Jaskuła Kornel   mod-x.org M TP50 nie
8 Skompska Barbara Warszawa SKG K TR200 tak
9 Materek Bartosz Ryki - M TP50 tak
10 Rycerski Bogdan Iłowa TRAILteam M TP50 tak
11 Duda Jakub Wleń El Bimberos M TP50 tak
12 Dering Marcin   - M TP50 tak
13 Zapotoczny Arkadiusz Siekierczyn - M TP50 tak
14 Walentowski Radosław Skierniewice LosMaruderos M TR200 tak
15 Melon-Mika Krzysztof Skierniewice LosMaruderos M TR200 tak
16 Brudło Paweł Warszawa KTE Tramp M TR200 tak
17 Wąsowski Marek Wrocław KTK Łapiguz M TP50 tak
18 Eibl Andrzej Chocianów - M TR200 tak
19 Buciak Piotr Warszawa wkręceni.pl M TR200 tak
20 Fałowski Rafał Gajków ZULUS TEAM M TP100 tak
21 Witkowski Marcin Warszawa SONY MTB TEAM M TR200 tak
22 Marianowski Marcin Głogów 4MAX.pl M TP50 nie
23 Rzeszowski Przemysław Żarów - M TP100 nie
24 Plesiński Mariusz Świętoszów TRAILteam M TP50 tak
25 Stanek Joanna Szczecin RUDY KOT K TR200 tak
26 Stanek Robert Szczecin RUDY KOT M TR200 tak
27 Choiński Paweł Warszawa PTSD M TP50 nie
28 Giełda Jędrzej Legnica PTSD M TP50 tak
29 Krawczyk Michał Jelenia Góra - M TP50 tak
30 Olecki Paweł Gdańsk - M TP50 tak
31 Okulicz-Kozaryn Magdalena Warszawa - K TP50 tak
32 Kowski Marek Wrocław ŁupieMnie- WKrzyżu TEAM M TP50 tak
33 Bernhard Piotr Wrocław ZULUS TEAM M TP50 tak
34 Orman Kamil Michał Grójec Pluton Żandarmerii Polowej OSW M TP100 tak
35 Łukaszczuk Piotr Wrocław TNGB Team M TP50 tak
36 Just Rafał Wrocław - M TP50 tak
37 Gruziel Magdalena Warszawa - K TR200 tak
38 Koziński Maciej Piechowice - M TP100 tak
39 Wieczorek Wojciech Stargard Szczeciński SKO 15 POŁUDNIK M TP50 nie
40 Wieczorek Magdalena Stargard Szczeciński SKO 15 POŁUDNIK K TP50 nie
41 Mrowca Anna Wrocław ŁupieMnie- WKrzyżu TEAM K TP50 tak
42 Koehler Olga Warszawa Sok z Żuka Team K TP50 tak
43 Łajszczak Natalia Warszawa Sok z Żuka Team K TP50 tak
44 Olbryś Stanisław Adam Nasielsk KB Pimar Legionowo M TP50 tak
45 Karolczak Piotr Poznań San FranTrzińsko M TP50 nie
46 Szydłowski Grzegorz Wałbrzych - M TP100 tak
47 Michałowski Tomasz Skierniewice ŁupieMnie- WKrzyżu TEAM M TP50 tak
48 Fałowski Wojciech Wrocław ZULUS TEAM M TP50 tak
49 Kaczmarek Stanisław Sękowo GCK Szach Sękowo  MW TP100 tak
50 Jankowska Natalia Lubań - K TP50 tak
51 Knaś Łukasz Piekary Śląskie F-team M TP50 tak
52 Knaś Ewelina Piekary Śląskie F-team K TP50 tak
53 Mierzwicki Krzysztof Warszawa Miami Vice M TR200 nie
54 Piotrowicz Urszula Izabelin Gary Miodu K TR200 tak
55 Brudło Marcin Grodzisk Wlkp. SLA APERTE M TP50 tak
56 Brudło Beata Grodzisk Wlkp. SLA APERTE K TP50 tak
57 Radomski Maciej Wrocław zgubiłem się w mieście M TP50 tak
58 Cichoń Paweł Toruń YORK Bolechowo M TR200 tak
59 Skonieczny Andrzej Wrocław TrailTeam MW TP50 tak
60 Dobiasz Hubert Szydłowiec - M TP100 nie
61 Andrzejewski Michał Mosina - M TP100 tak
62 Otto Ryszard Swarzędz YORK Bolechowo MW TR200 tak
63 Michalski Tomasz Legnica - M TP50 tak
64 Pawłowski Marcin Złotoryja OLAWS Złotoryja M TP100 tak
65 Furga Magdalena Tarnów - K TP50 tak
66 Wróbel Dariusz Tarnów - M TP50 tak
67 Kaczmarski Jarosław Tomaszów Mazowiecki - M TP50 tak
68 Forysiak Jakub Nysa - M TP50 tak
69 Wojciechowski Adam Piastów Waypoint Game Team M TR200 tak
70 Tomaszewski Jacek Świdnica - M TP50 tak
71 Śmieja Daniel Szczecin LIRO team M TR200 tak
72 Dziewońska Magdalena     K TP50 nie
73 Marczyk Tomasz Janowice Wielkie Janowice Team M TP100 tak
74 Marciniak Tomasz Mochy rajdkonwalii.pl team M TP50 tak
75 Wieczorek Jarek Wrocław Wieczorek Team M TR200 tak
76 Tomaszewska Agnieszka Nowa Ruda - K TP50 tak
77 Mika Bartłomiej Skierniewice LosMaruderos M TR200 tak
78 Szczepański Sebastian Kopytówka Kopytko M TP50 tak
79 Łapinis Przemysław Jelenia Góra Janowice Team M TP100 tak
80 Janik Janusz Świętoszów - M TP50 nie
81 Mirowski Łukasz Wolbórz - M TR200 tak
82 Morawski Piotr Gdańsk - MW TP50 tak
83 Niemiec Janusz Jelenia Góra - MW TP100 tak
84 Pańszczyk Piotr Wrocław Jastrzębie M TP50 tak
85 Męcina Anna Końskie - KW TP50 tak
86 Wąsik Jacek Lublin - MW TP50 tak
87 Drożdżyński Krzysztof Stryków Azymut.pl M TP100 tak
88 Lulka  Marek Opalenica Opalenica MW TP50 tak
89 Stodulski Robert Wrocław - M TP50 tak
90 Opala Paweł Opalenica Opalenica MW TP50 tak
91 Bober Bartłomiej Kobylnica Harpagan M TR200 tak
92 Wypych Beata Opole mpj.travel.pl K TR200 tak
93 Majka Jacek Nysa mpj.travel.pl M TR200 tak
94 Studencki Dawid Kościelisko Team 360 M TP100 tak
95 Urbański Andrzej Gryfino Kontrast MW TP50 tak
96 Modrzejewski Jakub Wrocław mod-x.org M TP50 tak
97 Skupień Andrzej Poznań znajomi i przyjaciele królika M TP50 tak
98 Górniaczyk Jacek Sady znajomi i przyjaciele królika M TP50 tak
99 Gajewski Piotr Sarcz znajomi i przyjaciele królika M TP50 tak
100 Bubel Alina Wrocław - K TP50 tak
101 Drewniak Wiesław Bolków - MW TP50 tak
102 Pieńkos Magdalena Jelenia Góra Winston 102 K TP50 tak
103 Święcki Rafał Jelenia Góra Winston 102 M TP50 tak
104 Chełmicki Jan  Łomianki Gary Miodu M TR200 tak
105 Podraza Tadeusz Tarnów KRAINA-CZASU.PL M TP100 tak
106 Podraza Anna Tarnów KRAINA-CZASU.PL K TP50 tak
107 Motała Tomasz Tarnowskie Góry JesteśPozaTrasą MW TP50 tak
108 Dura Grzegorz Będzin JesteśPozaTrasą M TP50 tak
109 Bernat Zbigniew Siemianowice Śl. JesteśPozaTrasą MW TP50 tak
110 Fudro Edward Police JEJ MW TP100 tak
111 Kasprzak Mikołaj Poznań Rojber M TP50 tak
112 Kłopocińska Agnieszka Warszawa - K TR200 tak
113 Waś Robert Myślibórz Team Myślibórz M TP50 tak
114 Banaszkiewicz Piotr Łódź KTR BikeOrient M TP50 tak
115 Mąkolska Sylwia Łódź - K TP50 tak
116 Jędroszkowiak Michał Książ Wielkopolski inov-8 M TP50 nie
117 Cybula Aleksandra Janowice Wielkie Miłki K TP50 tak
118 Marczyk Michał Janowice Wielkie Miłki M TP50 tak
119 Kłodowski Michał Wrocław QLOCKOW4 SKŁ4D4NK4 M TP50 tak
120 Kociołek Ireneusz Brzeg Dolny 4MAX.PL M TP50 tak
121 Bułka Emil Swarzędz Powróć że komuno! M TP50 tak
122 Borczyński Maciej Swarzędz Powróć że komuno! M TP50 tak
123 Koehler Krzysztof Kraków Sok z Żuka Team M TP50 tak
124 Horiaczek Michał Poznań znajomi i przyjaciele królika M TP50 tak
125 Krasulak Daniel Wrocław Freerida team M TP50 nie
126 Truszkowska Kamila Gdańsk - K TR200 nie
127 Tuczyńska Julita Joanna Wrocław Sekcja Grotołazów Wrocław K TP50 tak
128 Szpak Paweł Kielce Motyla Noga MW TP100 tak
129 Story Wieńczy-sław Wrocław powolniak MW TP50 nie
130 Wroński Krzysztof Świnoujście Poltramp Yard AT M TP50 tak
131 Boberda Patryk Mysłów - M TP50 nie
132 Pieniążek Bartłomiej Bolków Dolcio M TP50 nie
133 Lulek Zenon Masłów Motyla Noga M TP100 tak
134 Świerk Seweryn Janowice Wielkie - M TP50 tak
135 Nowak Laura Swinoujście - K TP50 tak
136 Ścibisz Jerzy Szczecin eXtremalna Sobota MW TR200 tak
137 Szymerski Filip Izabelin - M TR200 tak
138 Runowski Jakub Poznań TRAILteam Poznań M TP50 tak
139 Jachymek Bartek Warszawa Otwocka Grupa Rowerowa M TP50 tak
140 Kargol Marcin Głogów FESTIWAL BIEGOWY M TP50 tak
141 Lenczowski Jan Sulejówek orienTrack M TP50 tak
142 Orzechowski Piotr Poznań - M TP100 tak
143 Mleczek Tadeusz Wrocław Tadek team M TP100 nie
144 Sobczyk Mirosław Choszczno Drużyna Szpiku M TP100 tak
145 Krasowski Tomasz Wrocław - M TP100 tak
146 Rupar Grzegorz Świnoujście Siwy Dym Siwy Dym M TP50 tak
147 Sielicki Władysław Poznań Lampion Jeziorki M TP50 tak
148 Mróz Monika Piaseczno - KW TR200 tak
149 Wrotecki Paweł Warszawa JesteśPozaTrasą MW TP50 tak
150 Skowroński Janusz Oleśnica ZULUS TEAM M TP50 nie
151 Łącz Tomasz Oleśnica - M TP100 nie
152 Hałakuc Paweł Bytom ŁupieMnie- WKrzyżu TEAM M TP50 tak
153 Moszkowic Paweł Kraków Nawigator M TP50 nie
154 Giza Jakub Hipolitów s/y Totem M TP50 nie
155 Stefaniak Marcin Pęgów Nocni Wędrowcy M TP50 nie
156 Bizuk Irina Warszawa ŁupieMnie- WKrzyżu TEAM K TP50 tak
157 Stachowiak Tomasz Wrocław - M TP50 nie
158 Konieczny Tomasz Lipka Grupa Rowerowa Lipka MW TR200 tak
159 Konieczna Krystyna Lipka bAby dalej KW TP50 tak
160 Konieczna Joanna Lipka bAby dalej K TP50 tak
161 Nowak Remik Poznań TRAILteam M TP50 tak
162 Appel Karol Poznań - M TP50 tak
163 Owczarski Marcin Chojnice PSP Człuchów M TP50 tak
164 Sokołowski Krzysztof Sobótka www.runersplace.pl M TP50 nie
165 Biała Weronika Osieczna - K TP50 tak
166 von Ossowska Aleksandra Poznań TJ K TP50 tak
167 Gawczyński Jakub Poznań TJ M TP50 tak
168 Kaczmarek Kasia Leszno TJ K TP50 tak
169 Poślednik Dariusz Złotniki TRAILteam Poznań M TP50 nie
170 Paszczyński Rafał Racibórz - M TP50 nie
171 Pawłowski Paweł Sobótka www.runersplace.pl M TP50 nie
172 Jabłoński Mateusz Piła - M TP100 nie
173 Wosiek Mateusz Leszno TJ M TP50 nie
174 Rybakowski Michał Pawłowice PJ M TP50 nie
175 Gdowska Ewa Szczawno Zdrój - K TP100 nie