RUDAWSKA WYRYPA
Górski Ekstremalny Maraton na Orientację
2016 Lista startowa
|
Lista startowa - Rudawska Wyrypa 2016 |
Dotychczas zgłosiło się 202 osób |
Liczba zgłoszonych z podziałem na trasy: |
TP25 - 68 osób |
TP50 - 97 osób |
TP100 - 21 osób |
TR100 - 9 osób |
TR200 - 7 osób |
trasa TP25 | ||||||
Nr | Nazwisko | Imię | Miasto | Trasa | Kategoria | Team |
101 | Kossak | Krzysztof | Lwówek Śląski | TP25 | M | |
102 | Dul | Kinga | Jelenia Góra | TP25 | K | Energetyczni |
103 | Onyszkiewicz | Radosław | Jelenia Góra | TP25 | M | BYLE DO PRZODU |
104 | Suchorska | Magdalena | Poznań | TP25 | K | KWP Poznań |
105 | Hoffmann | Marcin | Poznań | TP25 | M | KWP Poznań |
106 | Rupacz | Daniel | Nowogrodziec | TP25 | M | zagubieni w akcji |
107 | Rogowski | Paweł | Chojnów | TP25 | M | |
108 | Dąbrowska | Małgorzata | Złotoryja | TP25 | K | Trzech Króli i Królewny |
109 | Grzybulska | Zuzanna | Poznań | TP25 | K | BYLE DO PRZODU |
110 | Jerzy | Beata | Wieleń | TP25 | K | BYLE DO PRZODU |
111 | Studzińska | Agnieszka | Brochocin | TP25 | K | |
112 | Jankowiak | Paweł | Paproć | TP25 | M | NKB Chyży Nowy Tomyśln |
113 | Pela | Mariusz | Gdańsk | TP25 | M | Pork Team |
114 | Kuchta | Elżbieta | Kraków | TP25 | K | Pork Team |
115 | Jakimowicz | Agnieszka | Złotoryja | TP25 | K | Trzech Króli i Królewny |
116 | Andrzejewska | Bożena | Wrocław | TP25 | K | Uszczypliwe Osiołki Zniszczenia |
117 | Daniluk | Miriam | Oława | TP25 | K | |
118 | Lipińska | Anna | Złotoryja | TP25 | K | Strażak Sam |
119 | Halko | Daniel | Lubin | TP25 | M | WOCC |
120 | Bogusiak | Anna | Piechowice | TP25 | K | |
121 | Wawroniak | Ewa | Marciszów | TP25 | K | Energetyczni |
122 | Bogusiak | Łukasz | Piechowice | TP25 | M | Energetyczni |
123 | Petrusiewicz | Stanisław | Jelenia Góra | TP25 | M | BYLE DO PRZODU |
124 | Chmielewska | Grażyna | Jelenia Góra | TP25 | KW | Energetyczni |
125 | Sznaza | Ewa | Jelenia Góra | TP25 | K | Energetyczni |
126 | Klimczewski | Bartosz | Jelenia Góra | TP25 | M | Energetyczni |
127 | Markiewicz | Dariusz | Jelenia Góra | TP25 | MW | Energetyczni |
128 | Jankowska | Natalia | Lubań | TP25 | K | |
129 | Leśniewska | Angela | Złotoryja | TP25 | K | Aktywna Złotoryja |
130 | Kosiński | Janusz | Jelenia Góra | TP25 | M | |
131 | Burghardt-Cisek | Eliza | Jelenia Góra | TP25 | K | S.O.S. |
132 | Cisek | Daniel | Jelenia Góra | TP25 | M | S.O.S. |
133 | Kucia | Sebastian | Jelenia Góra | TP25 | M | |
134 | Zaborowska | Anita | Jelenia Góra | TP25 | K | |
135 | Kociołek | Piotr | Poznań | TP25 | M | Yobboo |
136 | Makarewicz | Izabela | Jelenia Góra | TP25 | K | |
137 | Jarzębowicz | Mateusz | Trzebnica | TP25 | M | Athletics Team Prusice |
138 | Kania | Anna | Głogów | TP25 | K | |
139 | Wilk | Marcin | Złotoryja | TP25 | M | WILQ TEAM |
140 | Łangowski | Maciej | Poznań | TP25 | M | One&Go |
141 | Łangowski | Jacek | Poznań | TP25 | M | One&Go |
142 | Furmann | Jędrzej | Polkowice | TP25 | M | |
143 | Siuta | Jakub | Janowice Wielkie | TP25 | M | EWOKI |
144 | Zdańska | Anna | Piechowice | TP25 | K | EWOKI |
145 | Rennert | Klara | Poznań | TP25 | K | Kobiety biegają |
146 | Tomaszyk | Adam | Poznań | TP25 | M | |
147 | Sotowska | Barbara | Warszawa | TP25 | K | |
148 | Sotowski | Piotr | Warszawa | TP25 | M | |
149 | Wilk-Dec | Joanna | Wrocław | TP25 | K | DSP TEAM |
150 | Dec | Sławomir | Wrocław | TP25 | M | DSP TEAM |
151 | Wróbel | Magdalena | Wrocław | TP25 | K | |
152 | Matelska | Magdalena | Poznań | TP25 | K | Petronelka na szlaku |
153 | Miąsek | Aleksandra | Świnoujście | TP25 | K | Poltramp Yard AT |
154 | Aresniuk | Julia | Warszawa | TP25 | K | |
155 | Arseniuk | Sylwia | Warszawa | TP25 | K | |
156 | Hyla | Tomasz | Szczecin | TP25 | M | |
157 | Kuca | Szymon | Złotoryja | TP25 | M | WILQ TEAM |
158 | Żaba | Ewelina | Dobczyce | TP25 | K | |
159 | Osak | Agnieszka | Rzeszów | TP25 | K | Elfik |
160 | Trytek | Aleksandra | Siedlęcin | TP25 | K | |
161 | Tuczyńska | Julita | Wrocław | TP25 | K | |
Owczarz | Joanna | Poznań | TP25 | K | Włóczymordy | |
Richter | Łukasz | Jelenia Góra | TP25 | M | ||
Łukaszczuk | Piotr | Wrocław | TP25 | M | ||
Kamińska | Dagmara | Jelenia Góra | TP25 | K | Energetyczni | |
Roszko | Grażyna | Wrocław | TP25 | K | ROSZKO | |
Roszko | Zbyszko | Wrocław | TP25 | M | ROSZKO | |
Cybulka | Marzena | Wrocław | TP25 | K | Uszczypliwe Osiołki Zniszczenia |
trasa TP50 | ||||||
Nr | Nazwisko | Imię | Miasto | Trasa | Kategoria | Team |
201 | Latarowski | Grzegorz | Lwówek Śląski | TP50 | M | Rubezahl |
202 | Radomski | Krzysztof | Poznań | TP50 | M | |
203 | Kalinowska | Anna | Poznań | TP50 | K | |
204 | Dąbrowski | Bartłomiej | Złotoryja | TP50 | M | Trzech Króli i Królewny |
205 | Cisakowski | Rafał | Głogów | TP50 | M | Razem ze mną kundel czarny |
206 | Białucha | Sergiusz | Bytom | TP50 | M | Saint-Gobain Squad |
207 | Zasina | Sebastian | Otrębusy | TP50 | M | Rubezahl |
208 | Tomaszewski | Jacek | Świdnica | TP50 | M | |
209 | Hora | Vladimir | Praha | TP50 | MW | Bludne Balvany |
210 | Horova | Magda | Praha | TP50 | KW | Bludne Balvany |
211 | Kowalski | Tomasz | Bydgoszcz | TP50 | MW | KTG Trawers |
212 | Bajor | Adam | Lubin | TP50 | M | |
213 | Szawdzin | Anna | Wrocław | TP50 | K | |
214 | Baszak | Jerzy | Nowy Kościół | TP50 | M | Trzech Króli i Królewny |
215 | Cybruch | Jacek | Wrocław | TP50 | M | Beerwalking Champions |
216 | Jakimowicz | Sławomir | Złotoryja | TP50 | M | Trzech Króli i Królewny |
217 | Dering | Marcin | Wrocław | TP50 | M | |
218 | Sady | Piotr | Kalisz | TP50 | M | |
219 | Duszak | Dorota | Brwinów | TP50 | K | 2PU |
220 | Duszak | Arkadiusz | Brwinów | TP50 | M | 2PU |
221 | Golubiński | Wojciech | Wrocław | TP50 | M | Uszczypliwe Osiołki Zniszczenia |
222 | Kosiński | Maciej | Warszawa | TP50 | M | |
223 | Jancz | Tomasz | Jelenia Góra | TP50 | M | Energetyczni |
224 | Just | Rafał | Wrocław | TP50 | M | |
225 | Sikorski | Robert | Wrocław | TP50 | M | |
226 | Leszczyńska | Magdalena | Milanówek | TP50 | K | |
227 | Razim | Agnieszka | Wrocław | TP50 | K | Razim Team |
228 | Razim | Mateusz | Wrocław | TP50 | M | Razim Team |
229 | Benedyk | Mateusz | Wrocław | TP50 | M | |
230 | Duda | Jakub | Wleń | TP50 | M | El Bimberos |
231 | Murawski | Piotr | Leszno | TP50 | M | Maraton Leszno |
232 | Kamiński | Wiesław | Święciechowa | TP50 | M | |
233 | Wołoszyn | Mariusz | Jelenia Góra | TP50 | M | |
234 | Wołoszyn | Katarzyna | Jelenia Góra | TP50 | K | |
235 | Bzymek-Wiera | Faustyna | Wrocław | TP50 | K | |
236 | Wiera | Bartłomiej | Wrocław | TP50 | M | |
237 | Dawidziuk | Agnieszka | Wrocław | TP50 | K | Wiśniowy Skład |
238 | Demkowski | Marcin | Wrocław | TP50 | M | Wiśniowy Skład |
239 | Eichler-Fałowska | Małgorzata | Wrocław | TP50 | K | |
240 | Fałowski | Wojciech | Wrocław | TP50 | M | |
241 | Wieliczko | Agnieszka | Polkowice | TP50 | K | |
242 | Laszczyński | Piotr | Polkowice | TP50 | M | |
243 | Gurbisz | Anita | Kraków | TP50 | K | mała anita team |
244 | Duda | Tomasz | Kraków | TP50 | M | mała anita team |
245 | Szuszkiewicz | Piotr | Wrocław | TP50 | M | |
246 | Paluch | Monika | Wrocław | TP50 | K | |
247 | Sawczak | Grzegorz | Bielany Wrocławskie | TP50 | M | Beerwalking Champions |
248 | Dzedzej | Jakub | Gromadka | TP50 | M | Zdezorientowani |
249 | Tylicki | Sławomir | Jelcz Laskowice | TP50 | M | |
250 | Szczurek | Józef | Rębiszów | TP50 | M | |
251 | Nowacka | Marlena | Piaski | TP50 | K | |
252 | Lalliche | Luiza | Warszawa | TP50 | K | Dziki Gon |
253 | Wydro | Zuzanna | Warszawa | TP50 | K | Dziki Gon |
254 | Wodzicka | Aleksandra | Wrocław | TP50 | K | Kobiety na medal |
255 | Wojtczak | Szymon | Szczecin | TP50 | M | brightONE |
256 | Wojtas | Kamila | Szczecin | TP50 | K | |
257 | Arseniuk | Krzysztof | Warszawa | TP50 | M | |
258 | Furmann | Halina | Polkowice | TP50 | K | |
259 | Berezowska | Joanna | Wrocław | TP50 | K | MARASKI TEAM |
260 | Rogulska | Martyna | Wrocław | TP50 | K | MARASKI TEAM |
261 | Wysocka | Barbara | Poznań | TP50 | K | |
262 | Wróbel | Dariusz | Wrocław | TP50 | M | |
263 | Łosiewicz | Mariusz | Bojano | TP50 | M | Morenka Team |
264 | Wroński | Krzysztof | Świnoujście | TP50 | M | Poltramp Yard AT |
265 | Kozielski | Mieczysław | Dobczyce | TP50 | M | |
266 | Świerczyński | Ryszard | Kuropatnik | TP50 | M | |
267 | Zalewska | Elżbieta | Ząbkowice Śląskie | TP50 | K | 1 Pułk Saperów |
268 | Semenowicz | Patrycja | Brzeg | TP50 | K | 1 Pułk Saperów |
269 | Bochenek | Patryk | Psary | TP50 | M | DELPHI Running Team |
270 | Sierpińska | Sylwia | Brzeg | TP50 | K | 1 Pułk Saperów |
271 | Sobczak | Dawid | Brzeg | TP50 | M | 1 Pułk Saperów |
272 | Buczkiewicz | Marcin | Brzeg | TP50 | M | 1 psap |
273 | Urbański | Andrzej | Gryfino | TP50 | MW | |
274 | Stanek | Agata | Szczecin | TP50 | K | RUDY KOT |
275 | Stanek | Asia | Szczecin | TP50 | KW | RUDY KOT |
276 | Stanek | Robert | Szczecin | TP50 | M | RUDY KOT |
277 | Owczarski | Marcin | Chojnice | TP50 | M | MMGO boryteam |
278 | Porębski | Marek | Targowisko | TP50 | M | Niepolomice biegaja |
279 | Wawrzonek | Michał | Sosnówka | TP50 | M | Telewizja Strimeo |
280 | Parzybut | Jan | Pniewy | TP50 | MW | Postęp team |
281 | Zając | Wojciech | Warszawa | TP50 | M | Długouchy |
282 | Wańdoch | Adrian | Piechowice | TP50 | M | Telewizja Strimeo |
283 | Czechowicz | Dariusz | Kraków | TP50 | M | |
284 | Bartkowiak | Jacek | Jelenia Góra | TP50 | M | LIONS |
285 | Bałchanowski | Michał | Gdańsk | TP50 | M | Morenka Team |
286 | Klimaszewski | Krzysztof | Lubin | TP50 | M | |
287 | Kucharczyk | Radosław | Warszawa | TP50 | M | |
288 | Litewka | Jacek | Wielka Wieś | TP50 | M | Drużyna Gabrysi |
289 | Komorowski | Mateusz | Warszawa | TP50 | M | |
290 | Kargol | Marcin | Warszawa | TP50 | M | NBR Team/Smashing Pąpkins |
Łazarek | Daniel | Sopot | TP50 | M | Kawaler Wieczorową Porą | |
Nowicki | Przemysław | Szczecin | TP50 | M | ||
Skupień | Andrzej | Prześmierowo | TP50 | M | Znajomi i Przyjaciele Królika | |
Bąk | Piotr | Oleśnica | TP50 | M | KB LUPUS Oleśnica | |
Gruhn | Anna | Wrocław | TP50 | K | ||
Szpak | Paweł | Kielce | TP50 | MW | Motyla Noga | |
Fiedusiok | Michał | Wągrowiec | TP50 | M | FM Wągrowiec |
trasa TP100 | ||||||
Nr | Nazwisko | Imię | Miasto | Trasa | Kategoria | Team |
401 | Pucek | Przemysław | Smolec | TP100 | M | WKB Piast Wrocław |
402 | Daniluk | Andrzej | Wrocław | TP100 | M | |
403 | Kłaczkowski | Kamil | Gdynia | TP100 | M | AKK GDAKK |
404 | Krasowski | Tomasz | Wrocław | TP100 | M | |
405 | Żak | Krzysztof | Wrocław | TP100 | MW | |
406 | Fałowski | Rafał | Gajków | TP100 | M | |
407 | Mogielski | Krzysztof | Lubań | TP100 | MW | |
408 | Witczak | Przemysław | Warszawa | TP100 | M | Dreamtime Trails |
409 | Eibl | Andrzej | Chocianów | TP100 | M | Eiblu Team |
410 | Rój | Radosław | Świecie | TP100 | M | |
411 | Małowińska | Małgorzata | Bydgoszcz | TP100 | K | :-) |
412 | Małowiński | Artur | Bydgoszcz | TP100 | MW | :-) |
413 | Domański | Jarosław | Świerzawa | TP100 | M | |
414 | Burzawa | Konrad | Janowice Wielkie | TP100 | M | dolinajanowkiTeam, SUDECKI KW |
415 | Miaśkiewicz | Krzysztof | Wrocław | TP100 | M | Orientop Wrocław |
416 | Bujakiewicz | Gabriel | Pobiedziska | TP100 | MW | ON-SIGHT |
417 | Mleczek | Tadeusz | Wrocław | TP100 | MW | Tadek team |
418 | Borowiec | Krzysztof | Gdańsk | TP100 | M | BORÓWKI |
419 | Kopacz | Piotr | Gdynia | TP100 | M | Kopi |
Kuriata | Bartłomiej | Kiełczów | TP100 | M | ||
Korpula | Grzegorz | Piekoszów | TP100 | M |
trasa TR100 | ||||||
Nr | Nazwisko | Imię | Miasto | Trasa | Kategoria | TEAM |
501 | Kociołek | Joanna | Jelenia Góra | TR100 | K | |
502 | Kula | Aleksandra | Jelenia Góra | TR100 | K | Qlki |
503 | Kula | Piotr | Jelenia Góra | TR100 | M | Qlki |
504 | Rudnicki | Mariusz | Wołów | TR100 | MW | Orient Express |
505 | Kowalski | Krzysztof | Wołów | TR100 | MW | Orient Express |
506 | Hajduk | Jacek | Oleśnica | TR100 | M | Bez Skorka |
507 | Hajduk | Lidia | Oleśnica | TR100 | K | Bez Skorka |
508 | Błaszczyk | Dariusz | Oleśnica | TR100 | M | |
Murawski | Dominik | Luboń | TR100 | M |
trasa TR200 | ||||||
NR | Nazwisko | Imię | Miasto | Trasa | Kategoria | TEAM |
601 | Wieczorek | Jarosław | Wrocław | TR200 | M | Europa Ubezpieczenia/KS Artemis Wrocław |
602 | Szawdzin | Krzysztof | Wrocław | TR200 | M | |
603 | Czarny | Basia | Kraków | TR200 | K | Szkoła Fechtunku ARAMIS |
604 | Czarny | Grzegorz | Kraków | TR200 | M | Szkoła Fechtunku ARAMIS |
605 | Królikowski | Roman | Modlniczka | TR200 | MW | totalnie niezorientowani |
606 | Ślązak | Adam | Katowice | TR200 | M | Chaszczojeźdźcy |
Gruszczyński | Artur | Katowice | TR200 | M | Chaszczojeźdźcy |