Lista startowa


  ORGANIZATOR:

          



Lista zgłoszeń - Rudawska Wyrypa 2018
 razem: 300
TP10 79
TP25  91
TP50 88
TP100 22
TR100 9
TR200 11



LISTY STARTOWE

Lp. Nazwisko Imię Miasto Trasa Kategoria Team
101 Krasowski Tomasz Wrocław TP100 M  
102 Eibl Andrzej Chocianów TP100 M Eiblu Team
103 Kędziora Robert Janowiec Wlkp. TP100 M PAGANRUNNER
104 Żak Krzysztof Wrocław TP100 M  
105 Witczak Przemysław Warszawa TP100 M Dreamtime Trails
106 Sontowski Marcin Gdańsk TP100 M Morenka Team
107 Kaczmarek Stanisław Sękowo TP100 MW Szach Sękowo
108 Parzybut Jan Pniewy TP100 MW  
109 Welz Dominika Gdańsk TP100 K Wataha / Morenka Team
110 Lekki Jerzy Bielsko - Biała TP100 M BB Runners
111 Woźniak Łukasz Włocławek TP100 M W pogoni za lepszej jakości życiem
112 Mazurkiewicz Oskar Włocławek TP100 M W pogoni za lepszej jakości życiem
113 Sady Piotr Kalisz TP100 M  
114 Mogielski Krzysztof Lubań Śl. TP100 MW  
115 Lenczowski Jan Sulejówek TP100 M team 360 stopni
116 Krasuski Marcin Warszawa TP100 M OK!Sport Warszawa
117 Jędroszkowiak Michał Książ Wielkopolski TP100 M inov-8
118 Zając Wojciech Warszawa TP100 M Długouchy
119 Paszyn Maciej Warszawa TP100 M  
120 Sochacka Katarzyna Rokietnica TP100 K  
121 Więcek Maciej Kraków TP100 M inov-8
122 Herman-Iżycki Leszek Warszawa TP100 MW  


Lp. Nazwisko Imię Miasto Trasa Kategoria Team
201 Rudnicki Mariusz Wołów TR200 MW Orient Express
202 KOWALSKI Krzysztof WOŁÓW TR200 MW ORIENT EXPRESS
203 Szawdzin Krzysztof Wrocław TR200 M  
204 Stojek Mateusz Ruda Śląska TR200 M SRT
205 Czarny Basia Kraków TR200 K Szkoła Fechtunku ARAMIS
206 Czarny Grzegorz Kraków TR200 M Szkoła Fechtunku ARAMIS
207 Sójka Tomasz Lubin TR200 MW RKS Fiedorek
208 Białka Marcin Jelenia Góra TR200 M  
209 Banaszkiewicz Paweł Wrocław TR200 M KTR BikeOrient
210 Mossoczy Zbigniew Zabierzów TR200 M BIKEBOARD


Lp. Nazwisko Imię Miasto Trasa Kategoria Team
301 Szychowski Stanisław Siechnice TR100 M  
302 Ćwirko Sławomir Słupsk TR100 M Stopa Słupsk
303 Bujakiewicz Gabriel Pobiedziska TR100 MW On-Sight
304 Konieczna Joanna Lipka TR100 K Grupa Rowerowa Lipka
305 Konieczna Krystyna Lipka TR100 KW Grupa Rowerowa Lipka
306 Konieczny Tomasz Lipka TR100 MW Grupa Rowerowa Lipka
307 Smejda Andrzej Warszawa TR100 M SAnFi
308 Baster Przemysław Kraków TR100 M  
309 Gładysiak Przemysław Komorniki TR100 M  


Lp. Nazwisko Imię Miasto Trasa Kategoria Team
401 Rożko Sebastian Gryfino TP50 M Gryf-InO Team
402 Białucha Sergiusz Bytom TP50 M Saint-Gobain Squad
403 Król Joanna Gniezno TP50 K Zaparkowani
404 Król Jakub Gniezno TP50 M Zaparkowani
405 Gostomczyk Karol Studzienice  TP50 M PLATINUM Ubezpieczenia
406 Kacprzycki Olaf Warszawa TP50 M Olo Solo
407 Dziełak Leszek Lubin TP50 M  
408 Kargol Marcin Otwock TP50 M Smashing pĄpkins / NBR Team
409 Potocki Marcin Żary TP50 M  
410 Just Rafał Ślęza TP50 M  
411 Dubowski Robert Białystok TP50 M Klub Piechura Jaga, Jaga, Jaga
412 Wist Robert Warszawa TP50 MW Klub Piechura Jaga, Jaga, Jaga
413 Bolanowski Jan Łódź TP50 M  
414 Horova Magda Praha 9 TP50 KW Bludne balvany
415 Hora Vladimir Praha 9 TP50 MW Bludne balvany
416 Szymański Patryk Mosina TP50 M NAPIER...ACZE
417 Dąbrowski Bartłomiej Złotoryja TP50 M Trzech Króli
418 Studzińska Agnieszka Brochocin TP50 K Aktywna Złotoryja
419 Majzeles Estera Wrocław TP50 K  
420 Jankowiak Paweł Paproć TP50 M Chyże BnO
421 Król Kamila Leszczyna TP50 K Aktywna Złotoryja
422 Obarska Małgorzata Starachowice TP50 KW  
423 Obarski Norbert Kielce TP50 MW  
424 Wnuk Tomasz Milicz TP50 M ProMil Team
425 Sienkiewicz Władysław Gdynia TP50 MW Sam w lesie
426 Niedźwiedziński Rafał Łódź TP50 M  
427 Sikorski Robert Wrocław TP50 M OD&D
428 Kosiński Maciej Klaudyn TP50 M  
429 CYBRUCH JACEK Wrocław TP50 M Beerwalking Champions/OD&D
430 Dąbrowska Małgorzata Złotoryja TP50 K Trzech Króli i Królewny
431 Lewiński Jan Wrocław TP50 M OD&D
432 Lipiński Jan Złotoryja TP50 M Aktywna Złotoryja
433 Lipińska Anna Złotoryja TP50 K Aktywna Złotoryja
434 Jakimowicz Agnieszka Złotoryja TP50 K Trzech Króli i Królewny
435 Jakimowicz Sławomir Złotoryja TP50 M Trzech Króli i Królewny
436 Jancz Tomasz Jelenia Góra TP50 M  
437 Szydłowski Wiesław Żarów TP50 MW  
438 Wawrzonek Michał Wojcieszów TP50 M Zabiegani.com.pl
439 Fałowski Rafał Gajków TP50 M  
440 Baszak Jerzy Nowy Kościół TP50 K Trzech Króli i Królewny
441 Radziwoń Krzysztof Polkowice TP50 M Grupa Nienachalnie Heroiczna
442 Wiatr Wojciech Poznań TP50 M :)
443 Radziwoń Anna Polkowice TP50 K Grupa Nienachalnie Heroiczna
444 Skowroński Wojciech Jelcz Laskowice TP50 M Harcowniki
445 Parada Paweł Wrocław TP50 M Harcowniki
446 Serwiński Sebastian Polkowice TP50 M KGHM ZG RUN
447 Ohla Krzysztof Poznań TP50 M CITYZEN_
448 Pupa Przemysław Giebułtówek TP50 M  
449 Dobosz Patryk Tarnów Opolski TP50 M Maszeruj albo giń
450 Naudziunas Agnieszka Poznań TP50 K ZDEzorientowana
451 Serwińska Aneta Polkowice TP50 K KGHM ZWR Run
452 Janowska Anna Złotoryja TP50 K  
453 Tylicki Sławomir Jelcz Laskowice TP50 M  
454 Nowak Laura Świnoujście TP50 K  
455 Stanowski Daniel Częstochowa TP50 M Elton&Borys
456 Łaski Tomasz Zielonka TP50 MW KInO Stowarzysze
457 Łaska Renata Zielonka TP50 K KInO Stowarzysze
458 Witkowski Marcin Warszawa TP50 M Zaszyci
459 Chorążewski Krzysztof Wrocław TP50 M  
460 Chrzastowska Kamila Bydgoszcz TP50 K  
461 Kaczmarczyk Kacper Wrocław TP50 M Jeden lubi poziomki a drugi tr
462 Szczurek Józef Rębiszów TP50 M  
463 Hordziejewicz-Karasińska Ewa Bytom TP50 K  
464 Weiss Marcin Kolanowice TP50 M  
465 Domin Tomasz Kraków TP50 M sevencoins.pl
466 Litewka Jacek Wielka Wieś TP50 M Drużyna Gabrysi
467 Leśniewska Angela Złotoryja TP50 K Aktywna Złotoryja
468 Karpa Katarzyna Warszawa TP50 K Smashing pĄpkins
469 Trzeciakiewicz Marcin Warszawa TP50 K Smashing pĄpkins
470 Łazowski KRZYSZTOF Warszawa TP50 MW KInO Stowarzysze do przodu
471 Bińkowski BORYS Oborniki Śląskie TP50 M Żywioł
472 Wolniewicz Paweł Dąbrówka TP50 M  
473 Czajka Mariusz Gdynia TP50 M KInO Rekin
474 Czechowicz Dariusz Kraków TP50 M Dzikie Życie Run Team
475 Kwaśnicki Tomasz Lubin TP50 M DALEKO JESZCZE ?!? TEAM
476 Defeciński Radosław Tuszyn TP50 M Lunatycy
477 Laszczak Krzysztof Kraków TP50 M Elton&Borys
478 Bogaczyk Mateusz Kraków TP50 M Elton&Borys
479 Poślednik Dariusz Złotniki TP50 M NAPIER..ACZE
480 Klepczyńska Sylwia Kraków TP50 K  
481 Wicher Marcin Przeźmierowo TP50 M Rojber
482 Moszkowicz Paweł Kraków TP50 K Navigator
483 Fiedosiuk Michał Wągrowiec TP50 M  
484 Komorowski Mateusz Warszawa TP50 M  
485 Bartosiewicz Adam Gryfino TP50 M Gryf-InO Team

Lp. Nazwisko Imię Miasto Trasa Kategoria Team
601 Kossak Krzysztof Lwówek Śląski TP25 M zagubieni w akcji
602 Dul Kinga Jelenia Góra TP25 K  
603 Dul Krzysztof Jelenia Góra TP25 M  
604 Suchorska  Magdalena Poznań TP25 K M&M
605 Hoffmann Marcin Poznań TP25 M M&M
606 Jaguszewska Agnieszka Karpacz TP25 K Fat&Furious
607 Zasada Magdalena Dziwiszów TP25 K Fat&Furious
608 Kowalczyk Dawid Podgórzyn TP25 M Fat&Furious
609 Bąk Piotr Brzezia Łąka TP25 M KB LUPUS Oleśnica/dentalcorner
610 Stadnicki Paweł Bolesławiec TP25 M  
611 Jarzębowicz Mateusz Trzebnica TP25 M Yobboo
612 Kociołek Piotr Poznań TP25 M Yobboo
613 Kociołek Krzysztof Piotrków Tryb. TP25 M YOBBOO
614 Wydro Zuzanna Warszawa TP25 K  
615 Lalliche Luiza Warszawa TP25 K  
616 Tomaszewski Jacek Świdnica TP25 M  
617 Rogowski Paweł Chojnów TP25 M Nie Orientuję Się
618 Duda Jakub Wleń TP25 M Orientop Wrocław
619 Szawdzin Anna Wrocław TP25 KW  
620 Bogusiak Łukasz Piechowice TP25 M Energetyczni
621 Jerzy Beata Gdańsk TP25 K Koziołki&Jelonki
622 Stępak Piotr Jelenia Góra TP25 M na prawo i lewo
623 Biernacka Agnieszka Jelenia Góra TP25 K na lewo i prawo
624 Grzybulska Zuzanna Poznań TP25 K Koziołki & Jelonki
625 Rukowicz Krzysztof Wrocław TP25 M  
626 Kubiak Anna Wrocław TP25 K  
627 Król Jakub Poznań TP25 M Bluebirds
628 Suchański Wojciech Wrocław TP25 M Trole nie biegają
629 Prończuk Patryk Świdnica TP25 M  
630 Fidor Agnieszka Wrocław TP25 K Trole nie biegają
631 Onyszkiewicz Radosław Jelenia Góra TP25 M KOZIOŁKI & JELONKI
632 Ratyńska Ewa Jelenia Góra TP25 K  
633 Stępak-Cybulska Agnieszka Rębiszów TP25 K  
634 Bogusiak Anna Piechowice TP25 K  
635 Kasprzak Katarzyna Zawonia TP25 K Płonące Trampki
636 Kosiński Janusz Jelenia Góra TP25 MW  
637 Cieśla Anna Żmigród TP25 K Płonące Trampki
638 Piskozub Michalina Milicz TP25 K Płonące Trampki
639 Lewiński Michał Mirków TP25 M  
640 Lewińska Joanna Mirków TP25 K  
641 Rogowska-Jawor Małgorzata Brzeg Dolny TP25 K Nie orientuję się
642 Zwolski Łukasz Bolesławiec TP25 M  
643 Didyk Damian Milicz TP25 M Płonące trampki
644 Suwara Mateusz Wrocław TP25 M SP 66 Wrocław
645 Świercz Jakub Wrocław TP25 M  
646 Chmura Grzegorowska Elżbieta Zgorzelec TP25 KW  
647 Wolff Maria Poznań TP25 K Bluebirds
648 Dering MARCIN Wrocław TP25 M Orientop Wrocław
649 Dering Agnieszka Wrocław TP25 K Orientop Wrocław
650 Lach Jakub Jelenia Góra TP25 M  
651 Pierzchalska Dorota Zgorzelec TP25 K  
652 Kornacka Angelika Kraków TP25 K  
653 Smaza Marta Wrocław TP25 K daleko jeszcze?
654 Żytecki Marcin Wrocław TP25 M daleko jeszcze?
655 Górniak Adam Wrocław TP25 M Daleko jeszcze?
656 Adamczyk Grzegorz Trzebnica TP25 M  
657 Kozłowski Marek Jawor TP25 M Biegamdlazdrowia.pl
658 Początek Maria Gliwice TP25 K KiZK
659 Urbański Andrzej Gryfino TP25 MW Gryf-InO Team
660 Rupacz Daniel Nowogrodziec TP25 M Zagubieni w akcji
661 Burak Justyna Wrocław TP25 K W stylu bradypus torquatus
662 Gnoiński Michał Wrocław TP25 M W stylu bradypus torquatus
663 Gnoińska Joanna Wrocław TP25 K W stylu bradypus torquatus
664 Petrusiewicz Stanisław Jelenia Góra TP25 M Koziołki&Jelonki
665 Kańtoch Marlena Wrocław TP25 K GROMOWŁADNY TEAM
666 Szetelnicki Piotr Wrocław TP25 M GROMOWŁADNY TEAM
667 ANTKOWIAK JUSTYNA Zielona Góra TP25 K CZARNA ROZPACZ
668 Leśniak Edyta Zielona Góra TP25 K Czarna Rozpacz
669 Mazurek Diana Warszawa TP25 K Czarna Rozpacz
670 Chylak Joanna Warszawa TP25 K Czarna Rozpacz
671 Markiewicz Dariusz Jelenia Góra TP25 MW Energetyczni
672 Pieczarka Joanna Jelenia Góra TP25 K  
673 Lach Łukasz Jelenia Góra TP25 M  
674 Miśkiewicz Dariusz Osowiec TP25 M  
675 Szymczyk Michał Warszawa TP25 M Vagabundos Camões
676 Mierzejewski Grzegorz Wrocław TP25 M Vagabundos Camoes
677 Świerczyński Ryszard Kuropatnik TP25 M Orientop Wrocław
678 Hajduk Lidka Oleśnica TP25 K Bez Skorka
679 Hajduk Jacek Oleśnica TP25 M Bez Skorka
680 Mondrzycki Tomek Wrocław TP25 M JADĘ BO MI KAZALI
681 Hajduk Dominika Oleśnica TP25 K TO JA MU KAZALI
682 Kosiński Stanisław Klaudyn TP25 M  
683 Cieszkowska-Kuchta Magdalena Brzezina TP25 K Kotiki
684 Kuchta Mariusz Brzezina TP25 M Kotiki
685 LACH-PAPCIAK KATARZYNA Jawor TP25 K BIEGAMDLAZDROWIA.PL
686 Demkowski Marcin Wrocław TP25 M Wiśniowy Skład
687 Dawidziuk Agnieszka Wrocław TP25 K Wiśniowy Skład
688 Wołosz Arkadiusz Warszawa TP25 M  
689 Bedła Dawid Miedzno TP25 M db

Lp. Nazwisko Imię Miasto Trasa Kategoria Team
801 Zasina Sebastian Otrębusy TP10 zespół 1  
  Zasina Karolina Otrębusy TP10 zespół 1  
  Zasina Witold Otrębusy TP10 zespół 1  
  Zasina Antoni Otrębusy TP10 zespół 1  
  Zasina Lidia Otrębusy TP10 zespół 1  
802 Piórowska-Szyndler Małgorzata Pruszków TP10 zespół 2  
  Szyndler Borys Pruszków TP10 zespół 2  
  Szyndler Rafał Pruszków TP10 zespół 2  
803 Piekarski Rafał Poznań TP10 zespół 3  
  Nowak-Piekarska Marta Poznań TP10 zespoł 3  
  Piekarska  Jagoda Poznań TP10 zespół 3  
  Piekarska  Malina Poznań TP10 zespół 3  
804 Osowiecka Małgorzata Nadarzyn TP10 zespół 4  
  Osowiecki Przemysław Nadarzyn TP10 zespół 4  
  Osowiecki Piotr Nadarzyn TP10 zespół 4  
  Osowiecki Wojciech Nadarzyn TP10 zespół 4  
805 Marcinkowska Dorota Polkowice TP10 zespół 5  
  Serwińska Oliwia Polkowice TP10 zespół 5  
  Serwiński Jan Polkowice TP10 zespół 5  
806 Grobelska Weronika Jelenia Góra TP10 zespół 6 Koło Gospodyń Wiejskich i Czeladnicy 1/2
  Bencal Hanna Jelenia Góra TP10 zespół 6 Koło Gospodyń Wiejskich i Czeladnicy 1/2
  Łuczyńska Anna Jelenia Góra TP10 zespół 6 Koło Gospodyń Wiejskich i Czeladnicy 1/2
  Łuczyńska Hanna Jelenia Góra TP10 zespół 6 Koło Gospodyń Wiejskich i Czeladnicy 1/2
807 Sikora Daria Siedlęcin TP10 zespół 7 Koło Gospodyń Wiejskich i Czeladnicy 2/2
  Sikora Matylda Siedlęcin TP10 zespół 7 Koło Gospodyń Wiejskich i Czeladnicy 2/2
  Sikora Tymon Siedlęcin TP10 zespół 7 Koło Gospodyń Wiejskich i Czeladnicy 2/2
808 Młyński Olaf Wrocław TP10 zespół 8  
  Młyński Stanisław Wrocław TP10 zespół 8  
  Młyńska Zofia Wrocław TP10 zespół 8  
809 Gładysiak Marta Komorniki TP10 zespół 9 Gładko biegamy
  Gładysiak Gabriela Komorniki TP10 zespół 9 Gładko biegamy
  Gładysiak Urszula Komorniki TP10 zespół 9 Gładko biegamy
  Gładysiak Piotr Komorniki TP10 zespół 9 Gładko biegamy
810 Jóźwiak Olga Wysoka TP10 zespół 10  
  Herdzik Anna Wrocław TP10 zespół 10  
811 Doliński Dominik  Zielona Góra TP10 zespół 11 KURAKI
  Dolińska Martyna Zielona Góra TP10 zespół 11 KURAKI
  Dolińska Lena Zielona Góra TP10 zespół 11 KURAKI
812 Matwiejczuk Jacek Świebodzice TP10 zespół 12 Zdezorientowani
  Lech Agnieszka Świebodzice TP10 zespół 12 Zdezorientowani
  Poniatowski Tomasz Marcinowice TP10 zespół 12 Zdezorientowani
813 Wąsowski Marek Wrocław TP10 zespół 13  
  Górecka Agnieszka Wrocław TP10 zespół 13  
  Wąsowska Zosia Wrocław TP10 zespół 13  
814 Ulidowicz Paweł Wrocław TP10 zespół 14  
  Ulidowicz Jadwiga Wrocław TP10 zespół 14  
  Ulidowicz Martyna Wrocław TP10 zespół 14  
  Ulidowicz Paulina Wrocław TP10 zespół 14  
815 Bolanowski Czesław Łódź TP10 zespół 15  
816 Bigos Paweł Plewiska TP10 zespół 16  
  Gołębiowski Bartosz Jeżów Sudecki TP10 zespół 16  
817 Kleszcz Tomasz Wrocław TP10 zespół 17 Kleszcze Trzy
  Lipka-Kleszcz Natalia Wrocław TP10 zespół 17 Kleszcze Trzy
818 Zieliński Krzysztof Ziemnice TP10 zespół 18  
  Zielińska Henryka Ziemnice TP10 zespół 18  
  Lame Vanessa Ziemnice TP10 zespół 18  
  Zielińska Dorota Ziemnice TP10 zespół 18  
819 Kopacz Filip Smolec TP10 zespół 19  
  Kopacz Monika Smolec TP10 zespół 19  
  Kopacz Matylda Smolec TP10 zespół 19  
  Kopacz Mikołaj Smolec TP10 zespół 19  
  Kopacz Maciej Smolec TP10 zespół 19  
820 Tuczyńska Julita Wrocław TP10 zespół 20 Drużyna Tyśka
  Stępowski Tomasz Wrocław TP10 zespół 20 Drużyna Tyśka
  Stępowski Tytus Wrocław TP10 zespół 20 Drużyna Tyśka
821 Witkowska-Bojdys Agnieszka   TP10 zespół 21 Ralfiki
  Bojdys Rafał   TP10 zespół 21 Ralfiki
  Bojdys Kacper   TP10 zespół 21 Ralfiki
822 Jędroszkowiak Edyta Książ Wielkopolski TP10 zespół 22 Lawendowe Pola
  Jędroszkowiak Michalina Książ Wielkopolski TP10 zespół 22 Lawendowe Pola
823 Bożek Karolina Jelenia Góra TP10 zespół 23 Na Tropie
  Preen Natalia Jelenia Góra TP10 zespół 23 Na Tropie
  Hałon Małgorzata Kostrzyca TP10 zespół 23 Na Tropie
824 Siwik Ewa Złotoryja TP10 zespół 24  
  Siwik Maja Złotoryja TP10 zespół 24  
  Ruta Paulina Złotoryja TP10 zespół 24  
  Kaczmarski Piotr Złotoryja TP10 zespół 24  
825 Nowak Magda Warszawa TP10 zespół 25 Telimenki
  Witkowska Telimena Warszawa TP10 zespoł 25 Telimenki